DZIEŃ DOBRY

Mojetestery.pl

od 2016 zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją perfum oraz kosmetyków. Początkowo firma założona w Czechach zajmowała się wyłącznie handlem hurtowym i dostarczaniem markowych perfum do Polski. Od roku 2018 firma przekształciła się i zmieniła swój profil działalności. Stopniowo wprowadzaliśmy ofertę dla klientów detalicznych. Następnym krokiem było wprowadzenie oferty detalicznej do sprzedaży internetowej. Nasz asortyment stale powiększa się i dostosowuje do potrzeb klientów.

OFERTA

W ofercie

odnajdą Państwo oryginalne testery perfum najlepszych światowych marek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i promocjami. Co tydzień atrakcyjne promocje i przeceny do 70% ceny sklepowej. U nas kupisz oryginalne testery perfum damskich i męskich takich marek jak : Azzaro, Armani, Calvin Klein, Chanel, Christian Dior, Hugo Boss, Kenzo, Lacoste, Versace i inne znane marki. Zakupiony towar dostarczymy do Państwa szybko i tanio firmą kurierską.

Wyróżniamy się na tle konkurencji

Co nas wyróżnia ?

▪️ Błyskawiczna wysyłka,
▪️ Oryginalne zapachy,
▪️ Bardzo duży asortyment.

Dlaczego nasze perfumy są tak tanie? W odróżnieniu od klasycznych perfumerii nasze marże są znacznie niższe. Co więcej nie płacimy wysokich czynszów za wynajem lokali w centrach miast, czy centrach handlowych. Koszty wynajmu nawet tych najmniejszych sklepów są bardzo wysokie. Oprócz tego trzeba wziąć pod uwagę, iż sprzedajemy dużo więcej produktów niż klasyczne perfumerie, a co za tym idzie kupujemy dużo więcej od dostawców, za sprawą tego uzyskujemy dużo niższe ceny zakupu. Właśnie, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować Wam ceny, których nie da się znaleźć w żadnym innym sklepie!